Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? ROZUMIEM

Partnerzy, firmy z którymi współpracujemy

 3M ABB  AH HARDT  AKS ZIELONKA  ALPAR KANLUX  AN-KOM  APATOR APOLLO LIGHTING  ASTAT  ATLANTIC  AWEX  BAKS  BEMKO  BITNER BOSCH  BREVE  BRILUM  CELLPACK  CHINT  CYNK-MAL  DEHN  DELKAR DOSPEL  EATON  EFEN  ELEKTROKABEL  EKSA - PRYSMIAN GROUP  ELEKTRO-PLAST OPATÓWEK  ELEKTROMET DZIERŻONIÓW ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW  ELEKTRO-PLAST NASIELSK  ELEKTROPLAST STRÓŻA   ELKO-BIS  ELPAR  ENERGIZER  ELTRIM EŁKTRIM  EMITER KATOWICE  EMITER LIMANOWA  EMOS  ENSTO ERGOM  ERKO  ES-SYSTEM  ETI Polam  F&F  GEPC  GTV  HAGER  HELIOS HELUKABEL  HENSEL  MENNEKES  INTELIGHT  KANLUX  KARLIK KARWASZ  KONTAKT-SIMON  KOPOS ELEKTRO  KOS ELEKTRO SYSTEM KUBIAK  LANGE ŁUKASZUK  LAPP KABEL  LED-POL  LEDVANCE  LEGRAND  LENA LIGHTING  LUXIONA  MADEX  MARMAT  MILOO ELECTRONICS  MINBUD  NATRIUM  NEXANS Polska  NKT  NOARK  HENSEL  OBO BETTERMANN  ORNO  ORIS TRADE  OSPEL  PAFAL  PAWBOL  PCE  PHILIPS LIGHTING  PLASTROL  POKÓJ  POLAM NAKŁO  PXF Lighting  PROMET  PRO-TEC  RADPOL  RELPOL  REMONTOWA  ROSA SCAME  SCHNEIDER ELECTRIC  SCHNEIDER ELECTRIC ENERGY  SEZ POLSKA  SIMET  SPAMEL  SPOTLINE  SPYRA PRIMO  TECHNOKABEL  TF KABLE  TIGA-CYNK  TM TECHNOLOGIE  GRUPA TOPEX  TRYTYT  TT-PLAST  VENTS GROUP  WAGO  WEIDMULLER  WOJNAROWSCY  ZAMEL CET  ZPUE WŁOSZCZOWA

 

 

 

Eaton Electric jest producentem najwyższej jakości automatyki przemysłowej, aparatury sygnalizacyjnej, łączeniowej, zabezpieczającej i instalacyjnej oraz systemów rozdziału energii niskiego napięcia

 

Schneider Electric jest liderem cyfrowej transformacji w zarządzaniu energią i automatyce, w budownictwie komercyjnym i mieszkaniowym, centrach danych, obiektach infrastrukturalnych, energetyce oraz przemyśle.

 

Dzięki obecności w 18 krajach i 37 lokalizacjach, a także posiadaniu jednych z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Niemczech, Szwecji, Polsce, Czechach, Norwegii i Danii, firma NKT jest światowym liderem w dziedzinie technologii kablowej.

 

 

Grupa TELE-FONIKA Kable S.A.  (TF Kable) znajduje się w światowej czołówce firm branży kablowej, jest wiodącym europejskim producentem kabli i przewodów o znaczącym potencjale rozwojowym, ze stuprocentowym polskim kapitałem. Produkty wytwarzane w naszych zakładach znajdują swoich odbiorców w ponad 80 krajach. W swoim asortymencie posiadamy ok. 25 tys. typów kabli i przewodów.

PROJEKT © 2021 • Hubert.J

FORMULARZ KONTAKTOWY

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.

DANE KONTAKTOWE

Sekretariat

Beata Piwowarska

b.piwowarska@seapiaseczno.pl

sea@seapiaseczno.pl

22 735-40-00 / 01

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dział księgowości

Grażyna Gostkowska

g.gostkowska@seapiaseczno.pl

22 735-40-67

609-619-919

 

Iwona Kowalska

i.kowalska@seapiaseczno.pl

22 735-40-68

 

 

Główny księgowy

Agnieszka Trompka

a.trompka@seapiaseczno.pl

22 735-40-66

601-070-009

 

 

Dzial IT Helpdesk

Hubert Jagliński

h.jaglinski@seapiaseczno.pl

22 735-40-20

607-207-663

 

Dział handlowy

Michał Osiński

m.osinski@seapiaseczno.pl

22 735-40-14

609-209-519

 

Łukasz Gieleciński

l.gielecinski@seapiaseczno.pl

22 735-40-22

609-450-801

 

Mariusz Bogucki

m.bogucki@seapiaseczno.pl

22 735-40-25

607-557-707

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daniel Pszczel

d.pszczel@seapiaseczno.pl

22 735-40-49

609-450-065

Łukasz Szot

l.szot@seapiaseczno.pl

22 735-40-15

663-403-963

Dział zaopatrzenia

Mariusz Stępień

m.stepien@seapiaseczno.pl

22 735-40-23

609-311-120

 

Jadwiga Żebrowska

j.zebrowska@seapiaseczno.pl

22 735-40-24

601-389-489

 

 

Dział logistyki

Albert Matyjasiak

a.matyjasiak@seapiaseczno.pl

22 735-40-59

609-209-379

 

Dominika Stefańska

d.stefanska@seapiaseczno.pl

22 735-40-60

609-230-277

 

 

 

 

Dział handlowy

Mariusz Zagalski

m.zagalski@seapiaseczno.pl

22 735-40-45

601-080-620

 

Ryszard Petrykowski

r.petrykowski@seapiaseczno.pl

22 735-40-48

601-912-351

 

Adam Joński

a.joński@seapiaseczno.pl

22 735-40-44

607-706-106

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dział sprzedaży hurtowej i detalicznej

Jarosław Stefański

j.stefanski@seapiaseczno.pl

22 735-40-31

885-397-499

 

 

 

Kierownik magazynu

Łukasz Mroczek

l.mroczek@seapiaseczno.pl

22 735-40-47

603-307-909

 

Piotr Osinski

p.osinski@seapiaseczno.pl

22 735-40-46

603-462-078

 

Dział reklamacji

reklamacje@seapiaseczno.pl

 

Administrator danych osobowych

administrator@seapiaseczno.pl

 

 

 

Dział kadr

kadry@seapiaseczno.pl

 

Dyrektor handlowy

Iwona Sieradzka

i.sieradzka@seapiaseczno.pl

22 735-40-12

601-602-020

Kamil Konwerski

k.konwerski@seapiaseczno.pl

22 735-40-34

601-384-341